Topic: Washington Capitals (zápas č.2)

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

1-4 (Goligoski)

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

2:2 ...

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

4:3 (Cole, Robidas, Benn, Eakin)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

4:2 pro Washington (Ovečkin, Ovečka podruhé, Johansson, Green - Cole, Horcoff).

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

4:3. Benn, Whitney, Cole, Roussel.

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

Právě jsem zhlédnul sestřihy a byli to asi pěkný nervy.Hlavně,že je první výhra,ale když vidim,že Florida dostala 7:0,tak ten první zápas opět nasere.

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

Wow, Chiasson to s tými gólmi myslí vážne. Aby ta forma vydržala čo najdlhšie.

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

yep.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

11 (edited by steiner 6.10.2013 12:32:10)

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

Co dodat. Sice jsem si myslel, že to nevydržím, neb jsem byl k smrti unavený, ale zvládl jsem to.

Tak nutno říci, že Seguin se pořád hledá. Na buly teče. Rychlost i technika je znát. Nicméně jeho příhra na Colea byla výborná. Cole byl jedním z nejlepších na ledě. A dokazoval to snad úplně ve všem. Peverley na první zápas roku, super, jen škoda, že nedal alespoň  z těch 3 velkých šancí. A třetího hráče, kterého musím zmínit, je Jordie Benn, Hraje o dvě úrovně jinde oproti loňsku, zatím. Chiasson drží sérii. Whitney a Eakin také mnohem lepší, jen škoda, že Whitney nedal plno šancí. A ta Peverleyho linka byla možná i nejlepší, Garbutt má formu, to samé Roussel. Gončar hrubka na PP v každém ze dvou zápasů. PP zatím bída, nefunguje.

Měli jsme i kliku, 4 tyče, to nebylo málo.

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

To byla reakce na neuznaný gól Caps, kdy jejich hráč Kariho krosčekoval do hlavy. Nesmyslně jim pak takto pomohli. Naštěstí jim to bylo prd platné. Neb o faulu nelze mluvit ani náhodou.

Re: Washington Capitals (zápas č.2)

Aha, já se divil, co že se to ''nesmí dělat''. Rozhodčí jsou rok od roku horší, už to zašlo příliš daleko, katastrofa.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper