Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

no tak som rád, že som nevstal... lebo keby som kvôli tomuto bol dnes nevyspatý na školení.. no ďakujem, čo sa to deje ?...

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

S prohrou jsem opravdu nepočítal.Pokud to příde,tak když je to po pořádným výkonu-budiž.To co jsme hráli s Columbusem,ale asi naše srdce nepotěší.....

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

ale čo teraz? zostáva nám 40 zápasov,.. máme smiešnych 5 bodov, zistili sme ,že Jágr 4 body za zápas dávať nebude, Kari nám všetko nevychytá,...

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

Jak Kari nám všechno nevychytá???? Sakra, jako co má ten chudák dělat? JEN a pouzen JEN díky němu nedostáváme žádný klepce a je to náš nejlepší hráč a vy byste chtěli, aby měl každej zápas 0 nebo co? Jako je snad jeho chyba, že ten útok je tak neškodnej a že dají tady tragickýmu Columbusu 1 gól????

Kari je nejlepšííí!!!

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

jako je pravda, že tu věc od Prospala Lehtonen nezvládl, ale souhlasím s Sheppardem.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

21

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

Goligoski mi včera přišel, že jako jediný měl nějakou úroveň směrem kupředu. Nikdo nebyl marný. Nicméně se mi zdá, že Gulutzan zatím nedokáže hře dát nějaký kabát. Speciálně hra beků pod ním není kdo ví co. Pak je to ještě o výběru hráčů. Ale systém je zásadní. Těch faktorů je hodně. Ale spousta týmů na tom byla podobně.

Dillon a Benn se mi zdají lepší než Fistric. Hlavně přihrávkou z pásma ven, tam je velký rozdíl. Problém vidím v útoku, u nás není jediný útočník ve formě. Jsou zranění, nebo z formy. Jágr má sice 4 body, ale z jednoho zápasu. V ostatních chrápal jako většina ostatních. Ještě je čas, ale začínám přemýšlet o tom, zdali to není systémem.

Kdo se mi včera líbil, to byl Eakin.

23

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

Hm, Eakin celkem šel, měl tam jednu dobrou věc, jak napadal a z první poslal puk před bránu. Byla z toho dobrá šance, ale gól zase nee. Ryder se mě nelíbí navzdory těm jeho gólům co dal, včera se tam jaksi divně motal. Ani Jarda nebyl včera dobrej, vůbec si s Bennem nevyhověli. Přišlo mě, že jim to s Royem sedělo víc, ale je to první zápas.

Jinak nevím proč nehrál Smith, ten se mi poslední zápasy celkem líbil.

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

Mě se taky líbil včera jen Eakin a Kari

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

Jen,aby po Detroitu jsme tu nepsali,že se nám pozdával možná jen Kari.....

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

Čavec bando! Už delší dobu to tu čtu, tak mě to nedalo a taky jsem se už konečně regnul smile. Včera jsem viděl celej mač a bohužel musím říct, že jsme si nedokázali kloudně přihrát. Většinou se vše střílelo od modré. Ale musíme věřit, že se to zlepší.

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

Kombinace a přesné náhrávky nám chybí asi tak třetím rokem:-) , takže dobré ráno bando :-)

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

Spíš nám chyběli hráči do kombinace, když je máme, tak nejsou sehraní a překvapivě ani nejsou kreativní, jak by se čekalo. A to GG tvrdil, že ti TOP hráči mají vepředu volnost.

Re: 28.1.2013 - Dallas @ Columbus

tak tej voľnosti majú asi toľko, až sa strácajú... big_smile