691

Re: Zajímavosti

To jo, skutečně by mě zajímalo, jaké argumenty padaly ve prospěch Abdelkadera. Za to bych dal všechno, abych to viděl. 'Já chci Kreidera. Nene, Abdelkader nabízí víc v...' Rád bych se něco přiučil.

USA bude mít top obranu, doufám, že ještě vemou Faulka s Yandlem. Minimálně Faulk by měl být lock. Bez šance určitě nejsou, na jejich hokej se těším.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

692

Re: Zajímavosti

No vidíš, ten debil se na ně nechtěl koukat.

Tohle jsem si také kdysi říkal, že bych u těch rozhovorů chtěl být, aby člověk slyšel ty argumenty.

Dřív jsem to řešil jako ty, dnes je mi to již fuk, nechávám to plynout, tyhle věci už mě prostě nezajímají, koukám pak jen na hokej a užívám si ho.

693

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

694

Re: Zajímavosti

Krásný příběh. Pěkný spojovací můstek v rodové linii Nylanderů vytvořil Laich. (Pro Laicha vrcholný úspěch v jeho kariéře x) ).

Re: Zajímavosti

Když moh Gordie Howe hrát v jedný lajně se svejma synama smile

696

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

697

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

Vtipné.

699 (edited by kisin 27.3.2016 20:56:58)

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

To jsou debaty o ničem. wink

SC jsou to, oč tu běží. Na základní část sere pes. A body také nejsou vše. Tyhle tabulky jsou vždy směšné a vždy diskutabilní. Pokud někdo dělá body, ale přitom nic dalšího nenabízí, v PO vyhoří a obvykle je v minusu, pak je to stejně o ničem.

701

Re: Zajímavosti

Jsou, ale zde s tím žebříčkem víceméně souhlasím.

Jde o to, že Toews hokejovým způsobem nevybočuje z řady a kdyby sis na jeho místo dosadil např. Getzlafa, tak ty cupy a reputaci má taky. Ale to už jsme řešili. Je to jak říkat, že někdo je lepší člověk, že má větší potenciál jen proto, že se narodil do 'lepší' rodiny.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

Tak Getzlaf je bez diskuze.

703

Re: Zajímavosti

Já proti Toewsovi nic nemám, elitní centr to je, ale dělá se z něj Bůh, kterým není.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

704 (edited by kisin 28.3.2016 12:08:54)

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

Tak +/- je určitý typ statistiky. Rozhodně nic zásadního nevypovídá, ale něco přece jenom ano. Orr je dle mého jiná kategorie než Karlsson. Orr uměl všechno. A Karlsson má bodů jako nasraných, ale pořád není schopný být v plusu, to je pointa, a ta je trefná. Karlsson nehraje PK, ale hraje vždy skoro celé dvě minuty PP. Tím pádem získá tak maximálně (kromě bodů pochopitelně) jen minusové body při inkasovaném gólu.

Orr byl dle mého nejlepší. A to dle mého Karlsson není. Já mám raději jiné typy beků. Já nemám rád hráče, u kterých se musím bát dát je na poslední minutu na led. Nemám rád hráče, kteří neumějí všechno. Proto jsem třeba měl rád Modana, neb uměl vše. A nějak extra jsem neobdivoval třeba Turgeona, neb nikdy nebyla tak komplexní jako Mike. Benn je v tomto ohledu ještě lepší než Mike, než je to úplně komplexní hráč. Oproti Modanovi přidává i tvrdost. Modano měl zase lepší střelu.