Topic: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Názvy témat piš česky, prosím. Já jsem na to v poslední době děsně alergickej. To je pořád samé rísrrč, čekni, brejnstormink, a podobné blbosti. Díky moc.

Re: Bookmaker tip

Nechtěl jsem napsat tipování ani sázení. Tipování mi připadá neprofesionální big_smile a když napíšu sázení někdo začne psát o fialkách wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Na dnešek jsem měl NY Rangers.Opravdu můj nejneoblíbenější klub v NHL...

Re: Bookmaker tip

Já jsem měl vsazeno na Vancouver (jakákoliv výhra nad Blues kurz 2,00), nemohl jsem odolat.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Dneska jsem dal Bowls Murphy/Twist - BattersbyMcCullough live, za kurz 1,50. Bohužel nešlo video, do pěti minut 1,80, snad mě to výjde mám v tom pár stováků. Potom bych chtěl vsadit na Buffalo.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Koukám, asi začnu sázet s tebou... smile

Re: Bookmaker tip

No tak Bowls taky vyšli, ale byla to těsnota a rozhodovalo se až v tie- breaku. Prodal jsem to bohužel celkem levně za 1,50.  Teď investuju do Sabres, ale nějak mi to smrdí. Kurz na jakoukoliv výhru je 1,86 a na čistou 2,40.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

10 (edited by S.T.A.R.64 13.1.2012 20:47:12)

Re: Bookmaker tip

Heh, to asi ne. Ale jestli máš zájem napiš jim. Na stránkách bet365 totiž psali, že jestli ti nějaká sázka chybí oni to omrknou a třeba i vypíší kurz.

Tak jsem nakonec zainvestoval Šavle kurz 1,86. Vsadil jsme 1400,- což je čistej zisk z Vancouveru a čtyřhře Bowls smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Dneska mě nasral Zlín zatim...

12 (edited by S.T.A.R.64 14.1.2012 05:18:07)

Re: Bookmaker tip

Buffalo vyhrálo 3:2, takže jsem zase o něco bohatší. Ráno se juknu jakej kurz bude na Dallas i když na něho hrozně nerad sázím, když prohraje člověka to mrzí dvojnásob. Líbí se mi třeba zápas Calgery s LA, viděl bych to na jedničku ale hraje se to až ve 4:00 a já bych rád spíš něco na sledovačku.

Btw. u bet365 mají občas chyby, všimnul jsem si toho už několikrát. Třeba stav byl 1:0 pro Šavle a stále jste mohli vsadit na první branku.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Tak na Dallas už mám políčeno.

14 (edited by S.T.A.R.64 15.1.2012 18:16:39)

Re: Bookmaker tip

Dneska jsem dal tiket: Ronnie O'Sullivan (1,53) a Bob Bryan & Mike Bryan (1,10) celkově tedy 1,68. Musel jsem si vynahradit finanční ztrátu s Dallasem.

Bryanovi vyhráli 2:0 na sety a Ronnie 6:4 na framy.

Chtěl bych dát dneska na NHL, ale vůbec nic mě nenapadá a kurz na Caps je dost slabej.

I pád na držku je pohyb dopředu...

15

Re: Bookmaker tip

Nebudeš sázet na právě začínající ME v házené? Nebo na play off v americkém fotbalu?