14. 6. 09 Stars podepsali dva gólmany  M. Šimeček

2. června si Dallas na jeden další rok pojistil služby gólmanů Matta Climieho a Brenta Krahna. Oba muži podepsali dvoucestné smlouvy.

Šestadvacetiletý Matt Climie během uplynulé sezóny, stejně jako jeho o jeden rok starší parťák Krahn, debutoval v NHL. A hned první Climieho odchytaný zápas v této prestižní lize přinesl Dallasu vítězství (4. dubna proti St. Louis). Stal se tak již pátým gólmanem v historii týmu Hvězd, jenž debutoval vítězně. Před ním se to povedlo jen Miku Smithovi, Danu Ellisovi, Romanu Turkovi a Miku Torchiovi.

Za Dallas pak od svého prvního utkání nastoupil už jen dvakrát a připsal si jednu další výhru a jednu porážku. V průměru na zápas obdržel 2,92 branky, procentuální úspěšnost zákroků si udržel těsně pod devadesátkovou hranicí – 89,4%. V ECHL, kde v dresu Idaho Steelheads strávil většinu uplynulé sezóny, si udržel bilanci 27-12-1, připsal si čtyři čistá konta, obdržel v průměru 2,30 branky na zápas a 91,5% jeho zákroků bylo úspěšných.

Brent Krahn má za sebou nepříliš povedený debut z 14. února, kdy nastoupil do třetí třetiny coby náhrada za Martyho Turca. Během posledních dvaceti minut zápasu s Chicagem pustil za svá záda 3 z devíti střel a jeho tým tak jednoznačně prohrál v poměru 2:6.

Stejně jako Climie, i on odehrál většinu uplynulé sezóny v ECHL, kde nastupoval za dva kluby. Za Las Vegas Wranglers si připsal šest startů, poté přestoupil do Chicaga, kde za místní Wolves odehrál 13 utkání s bilancí 6-6-0 a statistikou 2,11 obdržených branek na zápas a 91,7% úspěšností zákroků.