25. 3. 07 Sumár zápasov VI  P. Čižmár

Stars odohrali vo februári jedenásť zápasov, z toho sedem na domácom ľade. Bilancia je veľmi dobrá, z celkového možného počtu 22 bodov získali 17, keď dvakrát prehrali v riadnom hracom čase a raz o ich prehre rozhodli nájazdy.

San Jose – Dallas 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)

Krys Barch dal svoj prvý gól v NHL.

Dallas sa ubránil všetkým 13 presilovkám San Jose v posledných dvoch vzájomných zápasoch. Pritom Žraloci majú najlepšie presilovky v lige, a Stars obsadili druhé miesto v oslabeniach na klziskách súpera.

Mike Modano v zápase raz asistoval, bol to jeho prvý bod od 6.decembra, kedy chýbal kvôli zraneniu.

St.Louis – Dallas 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Turcov rekord proti St.Louis je 8-3-1.

Krys Barch sa dostal do pästných súbojov už šiestykrát v posledných štyroch zápasoch.

Patrik Štefan nenastúpil do zápasu druhýkrát po sebe, aj keď nemal žiadne zdravotné problémy.

Dallas – Minnesota 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)

Boucher skóroval už 15.krát, je už iba gól za svojím rekordom, ktorý stanovil minulú sezónu.

Daley asistoval po prvýkrát v ôsmich zápasoch. V zápase, keď Daley nazbiera aspoň jeden bod, majú Stars bilanciu 9-0-0.

Po 300 zápasoch na lavičke Stars má Dave Tippett rekord 172-92-36. V percentách je to 63.3 %, čím sa stal siedmim najlepším trenérom v hodnotení po 300 zápasoch.

Rekord Dallasu proti severovýchodnej divízii je 11-4-1.

Dallas – Anaheim 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Mike Smith sa objavil v bránke a vychytal ďalšiu nulu.

Jokinenov gól bol zároveň aj víťazným, je to jeho tretí bod v dvoch zápasoch.

Po prvýkrát od 14. decembra 2006 sa Marty Turco neobjavil v bránke. Za Dallas odohral 23 zápasov v rade, kým ho nevystriedal Smith.

Dallas – Colorado 7:5 (3:1, 3:2, 1:2)

Dallas má rekord 5-0-1 v posledných domácich zápasoch.

Colorado hralo na ľade súpera po prvýkrát za dva týždne a druhýkrát za takmer celý mesiac.

Stars pustili len dva góly v 29 presilovkách súpera.

Naposledy Stars dali sedem gólov v jednom zápase 5. marca 2006 proti Chicagu.

Dallas – Detroit 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)

Detroit už druhýkrát po sebe porazil Dallas v tretej tretine po tom, čo po prvých dvoch prehrával.

Lehtinen odohral svoj 700. zápas v NHL.

Stars boli prestrieľaní 12-7 v prvej tretine aj napriek tomu, že dali prvých päť striel v zápase.

Dallas – San Jose 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)

Sydorove tri asistencie ukončili 11 zápasovú šnúru bez bodu.

Ribeiro nazbieral päť bodov v posledných štyroch zápasoch.

Lundqvist rozdal za zápas 10 hitov.

Minnesota – Dallas 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)

Hagman dal svoj 13. gól v kariére, čo je jeho gólové maximum v NHL.

Dallas ukončil deväť zápasovú bodovú šnúru Pavla Demitru, ktorý počas týchto zápasov nazbieral 15 bodov.

Stars už po prvýkrát za posledných šesť zápasov nedokázali dať gól z presilovej hry.

Dallas – Anaheim 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

Lehtinen je práve v siedmej sezóne, kedy dal aspoň 20 gólov. Je v klubovej histórii tretí, pred ním sú len Bellows a Modano.

Smith pustil len jeden gól v troch stretnutiach s Káčermi, zastavil 62 z 63 striel, celkového času takmer 140 minút.

Jokinen získal osem bodov v siedmich zápasoch.

Darí sa aj Ribeirovi, ktorí nazbieral v posledných piatich zápasoch šesť bodov.

Dallas – Vancouver 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)

Stars majú rekord 6-16-0, keď prehrávajú po dvoch tretinách.

Dallas má bilanciu s Canucks v posledných 17 zápasoch 12-3-2.

Bilancia Dallasu proti severozápadnej bilancii je 7-4-2.

Tampa Bay – Dallas 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)

Stars strelili aspoň jeden presilovkový gól v siedmich z posledných deviatich zápasov.

Stars majú bilanciu 4-0-0 v prípadoch, keď zápas musí rozhodnút predĺženie.

Eric Lindros sa vrátil do zostavy, keď vynechal kvôli zraneniu a chorobe šesť zápasov.