Stránky o Dallas Stars, týmu NHL

Niko Kapanen zařízl Kojoty

10. 2. 2006 Stars otevřeli skóre hned po 8 minutách, kdy se v první přesilové hře trefil probouzející se Bill Guerin. Ve druhé třetině přidal gól z dorážky při přesilovce Niko Kapanen a poté v přesilovce 5 na 3 i Brenden Morrow. Tři vteřiny před koncem druhé třetiny zvýšil vedení Stars opět dorážkou Niko Kapanen, hrálo se 5 na 5. Ve třetí třetině Sanderson gólem z přesilové hry jen snížil náskok Stars.

Na konečných 5:1 upravil gólem ve vlastním oslabení Niko Kapanen, který tak zaznamenal svůj první hattrick v NHL. Zároveň to byl první zápas za Stars v záklaní části, ve kterém se trefil více jak jednou. Dobrý výkon v brance Stars předvedl Johan Hedberg, Sergej Zubov si připsal tři asistence, Jason Arnott dvě. Jere Lehtinen zaznamenal první asistenci po 18 zápasech. db