Stránky o Dallas Stars, týmu NHL

Blues potřetí v sezóně poraženi

26. 1. 2006 Stars byli po většinu zápasu lepším týmem, prohrávali však 1:0 po přesilovkovém gólu Widemana. Turco inkasoval jako obvykle hned z první střely na bránu. Vyrovnat dokázal až na konci první třetiny Morrow. Ve druhé třetině Stars soupeře vyloženě přehráli, několik velkých šancí však neproměnili, brankář Curtis Sanford se překonával. Pár vteřin před koncem druhé třetiny však zvýšil v přesilovce Zubov a zápas se zdál být rozhodnutý. Stars však inkasovali hned v úvodu třetí třetiny od Mika Sillingera vyrovnávající gól a v její půlce prohrávali už 2:3 po dalším přesilovkovém gólu. Tentokrát se trefil Dallman. Vyrovnat dokázal až při odvolání brankáře Turca 47 vteřin před koncem zápasu Boucher. Stars měli po celý zápas problém s proměňováním šancí, měli však i smůlu, protože nastřelili celkem tři tyčky. V prodloužení gól nepadl, blíže ke gólu však měli Blues. Rozhodovali tak nájezdy a v těch je Dallas neomylný. Nájezd proměnili Zubov i Jokinen, Marty Turco již neinkasoval, jedenkrát mu však pomohla horní tyčka. Premiéru v dresu Stars si odbyl Patrick Traverse. Nahradil Trevora Daleyho, který má chřipku. db