Hlavní zprávyZápasové reportáže

Další výhra v nastavení, tentokrát v Detroitu

Povedený road trip zakončili Stars v Detroitu, kde opět brali 2 body za výhru v nastaveném čase, stejně jako v předchozích dvou utkáních. Tentokrát o výhře v prodloužení 4:3 rozhodl Rich Peverley.187302323_slide

Gólový účet utkání otevřel,  v čase 27:44 po zmatené rozehrávce Dallasu, domácí Todd Bertuzzi. Příklepem nedal Lehtonenovi šanci a poslal Red Winsg do vedení.
O pár minut později se trefil Adam Almquist, kterého výborně našel Henrik Zetterberg. 2:0 pro Detroit.
Dallas udeřil poprvé až v čase 39:39. Gól do šatny zařídil dorážkou Shawn Horcoff.

V čase 44:08 přišla velká chvíle v zápase pro kapitána hvězd. Jamie Benn se rozjel ve vlastním pásmu a po krásné individuální akci vyrovnal stav utkání na 2:2.
Když i Pavel Datsyuk ukázal, že má stále rychlé ruce, vedl Detroit po jeho akci 3:2.
Poslední slovo si v normální hrací době vzal Cody Eakin, 70 sekund před koncem střelou zápěstím v přesilovce poslal utkání do prodloužení.

Rozhodující trefu si po asistenci Valeri Nichushkina připsal Rich Peverley.