Stars porazili Oilers 3:1

Další výhru si do tabulky a důležité 2 body připsaly hvězdy z Dallasu v kanadském Edmontonu. Hlavní zásluhu měli na výhře především Michael Ryder (2+1), Mike Ribeiro (1+2), Loui Eriksson (0+2) a Kari Lehtonen (96,88% úspěšnost).

Utkání od začátku probíhalo ve velkém tempu a do šance se v 5. minutě dostal i nováček v sestavě Reilly Smith, ale střelou zápěstí z mezikruží Dubnyka nepřekonal. O první gól zápase se krásnou individuální akcí postaral Michael Ryder, který si z obrany Oilers udělal kužely a ve 12. minutě blafákem otevřel skóre. Na 2:0 ve druhé třetině zvyšoval po krásné kombinaci s Erikssonem Mike Ribeiro. Třetí trefu hvězd se po „tic-tac-toe“ akci Erikssona, Ribeira a Rydera prosadil posledně jmenovaný. Skóre zápasu uzavřel ve 49. minutě dorážkou do odkryté klece Lehtonena Aleš Hemský.