Jamie Benn povodil obránce Columbusu, Stars opět vyhráli

Columbus – Dallas 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)

Tři dny po domácí výhře na Columbusem změřili Stars své síly se stejným soupeřem, tentokráte na jeho ledě. Stars díky dalšímu skvělému výkonu gólmana Lehtonena a trpělivé hře zvítězili i venku.

Skóre otevřel v úvodu druhé třetiny velmi pěknou střelou bojovník Steve Ott. Další góly padaly až v závěrečné části.

V polovině druhé minuty předvedl fantastickou akci Jamie Benn, když obešel hned čtyři soupeře a zavěsil. Domácí snížili v šesté minutě při přesilové hře, postaral se o to Derick Brassard. Stars ale i teď dokázali odskočit, když tečoval Sourayho střelu Michael Ryder.

Columbus se opět dostal do zápasu. Po parádní akci a střele Krise Russella to bylo 2:3. Stars si ale výsledek pohlídali.