Stars dvakrát dotahovali a stejně zvítězili

Dallas – Columbus 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Další domácí zápas, další mizerná návštěva a další vítězství.

Columbus dvakrát vedl, Stars dvakrát srovnali a pak přidali další dva góly a připsali si další vítězství.

O první gól se postaral Václav Prospal, když tečoval střelu Fjodora Tjutina. Vyrovnání zařídil Brenden Morrow, když jej u vzdálenější tyče nezištně našel Mike Ribeiro. Pro Ribeira to byl 500. bod v NHL.

V úvodu druhé třetiny vyrazil na ofenzivní výlet Stephane Robidas. Jeho tvrdá střela minula branku, po mantinelu se puk vyvezl ven z třetiny přímo na soupeřovu hokejku a rázem tu byl brejk, který chladnokrevně zakončil Alexandre Giroux – 1:2.

O vyrovnání se postarala dvojice Ott – Eriksson, když jejich akce vypadala téměř totožně jako ta Ribeirova s Morrowem – 2:2.

To, že Sheldon Souray má pořád ránu jako z děla přesvědčil zkušený bek přítomné diváky v úvodu třetí třetiny, když jeho bombu z voleje zastavila až síť Masonovy branky.

Čtvrtý a zároveň poslední gól vstřelil v přesilovce Michael Ryder, když i tentokráte prošla přihrávka brankovištěm – 4:2.