V nájezdech rozhodl Richards

Dallas – Carolina 2:1 sn (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)

I druhý vzájemný zápas v sezóně pro sebe rozhodli hráči Dallasu, byť to tentokráte trvalo až do prodloužení.

Foto

Brad Richards se právě chystá překonat Cama Warda
(Autor – AP)

V brance Stars se opět představil Andrew Raycroft a stejně jako jeho protějšek Cam Ward předvedl velmi dobrý výkon. K vidění byl hokej plný pohybu a akcí stylu navrch dolů, pohříchu jim ale chybělo více střelby a gólů.

Stars mohli jít do vedení hned v samotném úvodu, ale svoje šance proměnit nedokázali. Přesto v první třetině skórovali, postaral se o to James Neal.

Po změně stran se hosté z Caroliny zlepšili a opticky byli lepším týmem, odměnou jim bylo vyrovnání z hokejky Jiřího Tlustého, jenž zůstal v mezikruží nehlídán a jeho střela z první byla svižná a přesná – 1:1.

Na další velké šance si diváci počkali až do prodloužení. Jenže Brad Richards nemířil přesně, Brenden Morrow posunul puk při dorážce na tyč. Na druhé straně v samém závěru si Jussi Jokinen počkal na Niskanena, jenž po bodyčeku udělal salto a Hurricanes šli do brejku, Corvo mířil hodně nahoru, ale Raycroft střelu fantasticky zlikvidoval lapačkou! Zákrok večera!

V samostatných nájezdech se prosadil pouze Brad Richards a Stars získali i druhý bod.