Jamie Benn vyrovnal, Ribeiro rozhodl

Dallas – St. Louis 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)

Už po několikáté vstupovali hráči Dallasu do třetí třetiny jako tým který prohrává a už po několikáté dokázali vývoj utkání zvrátit.

Úvodní branku zápasu vstřelil dorážkou Andy McDonald, když Stars špatně zahráli přesilovou hru, Blues ujeli do brejku a ten proměnili. Dallas vyrovnal až ve druhé třetině, když Eriksson krásně našel Brada Richardse. Do vedení poslal hosty opět McDonald, když bezprostředně po vítězném vhazování vystřelil a puk propadl Lehtonenovi mezi betonem a lapačkou – 1:2.

Ve třetí třetině ale dávaly góly domácí. Nejprve obral ve vlastním oslabení Johnsona o puk Jamie Benn a samostatný únik zakončil kličkou ala Forsberg – 2:2. tři minuty před koncem nepřesně rozehrál za vlastní brankou Halák, Stars se zmocnili puku a Ribeiro vstřelil vítězný gól do poloprázdné branky – 3:2.