Výhru zajistil Kris Draper

Detroit – Dallas 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Johan Franzen marně stíhaný Jasonem Arnottem
(Autor – AP Photo/Jerry S. Mendoza)

Dvakrát dokázal Dallas odpovědět na vedení domácího týmu. Na dva Draperovy přesné zásahy však už byly Hvězdy krátké.

Shanahan skóruje, Arnott srovnává

1. Třetina

Vedení se ujali domácí hráči a to přesně v 9. minutě. V přečíslení třech proti dvěma se přesně trefil Brendan Shanahan, nápomocni mu byli Jason Williams a Robert Lang.

Dallas srovnal za necelou minutu, když z vrcholu pravého kruhu skóroval Jason Arnott, pro něhož to bylo stejně jako Shanahana v přípravě premiérový zásah. Bod za asistenci si připsal Shawn Belle a Marty Turco.

Do kabin hráči odcházeli za vyrovnaného stavu 1:1.

Jako přes kopírák – Cleary skóruje, Miettinen srovnává

Ve druhé třetině se utkání odehrávalo podle podobného scénáře jako v té první. Detroit šel do vedení, Dallas srovnal.

V polovině 12. minuty byl vyloučen Mathieu Schneider. Johan Franzen a Daniel Clery donutili Martina Škoulu k chybě za vlastní brankou a Cleary nabídnutou šanci využil – 2:1. To už v brance Dallasu operoval Johan Hedberg.

Za Hvězdy srovnal o dvě minuty později Antti Miettinen, který poslal od zadního mantinelu odraženou Robidasovu střelu do sítě Mannyho Legaceho.

I po dvou třetinách byl tedy stav utkání nerozhodný, tentokrát však 2:2.

Kris Draper přidává dva góly

V 6. minutě šli domácí potřetí do vedení a Dallas již nenašel způsob, jak na tuto situaci zareagovat. Po střele Kirka Maltbyho se k němu vrátil puk zpět a napodruhé jej poslal na volného Drapera, který z levého kruhu vstřelil vítěznou branku utkání.

Gólovou pojistku nepřidal nikdo jiný než právě Kris Draper. Po střele Daniela Clearyho to už vypadalo, že Johan Hedberg má puk pod kontrolou, než však stačil rozhodčí zapískat, Draper jej dostal za brankovou čáru.