Sezóna 2008/09
Sezóna 2009/10
Sezóna 2010/11

18. 11. 11 Panteři Dallasu nadělili kanára

Pravého tenisového kanára naložili Hvězdám Panteři z Floridy a to rovnou před očima užaslých diváků v American Airlines Center. Po dvou prohraných zápasech v Pittsburghu a Detroitu tak prohráli i doma.

14. 11. 11 Stars zakončili trip prohrou v Detroitu

Poslední zápas čtyřdílného výletu čekal na Hvězdy v Detroitu. Tradiční soupeř je doma obvykle silný a předvedl to i tentokrát. Ovládl hru a přestože Stars dvě třetiny držely skóre, Detroit ve třetí části třemi góly rozhodl.

14. 11. 11 James Neal zničil Dallas

James Neal si zápas proti svému bývalému týmu vychutnal. Vstřelil dva góly, čímž velkou měrou přispěl k vítězství Pittsburghu. A to mu rozhodčí ještě jeden gól neuznali.

14. 11. 11 Dallas si podal i Washington

Dallas přijel do Washingtonu a asi málokdo by před sezónou řekl, že v tomto zápase proti sobě nastoupí lídři svých divizí a absolutní špička východní a západní konference. A aby nebyl fakt, že Dallas vede západní konferenci náhodou málo, Stars na ledě Capitals vyhráli!

14. 11. 11 Formace Eriksson-Benn-Ryder dominovala i v Carolině

Čtyřzápasový výlet po kluzištích soupeřů načal Dallas na ledě Caroliny a to rovnou vítězstvím. Za dvě třetiny nasázely Hvězdy pět gólů a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

14. 11. 11 Parádní přestřelku rozhodl Benn

Po defenzivně laděném zápase proti New Jersey viděli diváci v AAC neuvěřitelných 13. gólů! Stars dokázali smazat ztrátu 0:2, 4:5, 5:6. Ve třetí třetině vyrovnal na 6:6 Staphane Robidas a v prodloužení rozhodl Jamie Benn po asistenci Loui Erikssona. Krásný zápas!

14. 11. 11 Joe Nieuwendyk v síni slávy, Stars navíc porazili New Jersey

Před úvodním buly byl při slavnostním ceremoniálnu uveden do síně slávy GM Stars, vítěz Stanley Cupu a Conn Smythe Trophy 1999 s Dallasem – Joe Nieuwendyk.

14. 11. 11 Zase Los Angeles, Stars poprvé prohráli doma

I ve druhém zápase v sezóně s Krály z Los Angeles tahaly Hvězdy za kratší konec provazu. Nepomohlo ani domácí prostředí, Stars opět prohráli.

14. 11. 11 Daley rozhodl penalty, Stars opět vyhráli

Adam Burish vrátil Dallas do hry, když minutu před koncem vyrovnal. V samostatných nájezdech rozhodl netradiční exekutor Trevor Daley.

12. 11. 11 Vítěznou sérii ukončil Jack Johnson

Na ledě Los Angeles Kings předvedli Stars snad nejlepší výkon v letošní sezóně a přesto prohráli. Na parádní hokej se v L.A. dalo koukat, nakonec ale utkání rozhodla jediná branka. Gólmani opět chytali výborně.

12. 11. 11 Stars vyhráli i na ledě Ducks

Loui Eriksson vstřelil dva góly, jeden přidal Mike Ribeiro. Jamie Benn u dvou gólů asistoval a Kari Lehtonen si připsal 35 úspěšných zákroků. I díky těmto osobnostem vyhráli Stars na ledě Anaheimu 1:3.

12. 11. 11 Jamie Benn povodil obránce Columbusu, Stars opět vyhráli

Tři dny po domácí výhře na Columbusem změřili Stars své síly se stejným soupeřem, tentokráte na jeho ledě. Stars díky dalšímu skvělému výkonu gólmana Lehtonena a trpělivé hře zvítězili i venku.

31. 10. 11 Stars dvakrát dotahovali a stejně zvítězili

Další domácí zápas, další mizerná návštěva a další vítězství.

31. 10. 11 Stars porazili i St. Louis Blues

Ani ve třetím domácím zápase nenašli Stars přemožitele. V brance se předvedl Kari Lehtonen. Přidali se i hráči v poli, zejména speciální formace. Stars totiž skórovali v oslabení, přesilovce i hře 5 proti 5.

30. 10. 11 Eriksson zařídil prodloužení, Ribeiro vítězství

I ve druhém domácím zápase si Hvězdy připsaly vítězství, byť to tentokrát bylo až po samostatných nájezdech.

30. 10. 11 Odveta Chicagu vyšla

Cgicago si v odvetě s Hvězdami poradilo bez větších problémů. Po celý zápas Blackhawks diktovali tempo hry a Stars nepustili do zápasu.

30. 10. 11 Glen Gulutzan debutoval vítězně

První mistrovský zápas nového kouče na lavičce Stars a hned vítězství. Premiéra Stars v novém ročníku se povedla a Glen Gulutzan si připsal vítězný zápas proti týmu Chicaga.