31. 10. 11 Stars porazili i St. Louis Blues  R. Štolpa

Dallas – St. Louis 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)

Ani ve třetím domácím zápase nenašli Stars přemožitele. V brance se předvedl Kari Lehtonen. Přidali se i hráči v poli, zejména speciální formace. Stars totiž skórovali v oslabení, přesilovce i hře 5 proti 5.

Poprvé se poněkud chudě zaplněná hala rozzářila na konci první třetiny, když se ve vlastním oslabení dostal po Ottově vyhození a šťastnému odrazu od hrazení do sólového úniku Loui Eriksson a chladnokrevně zasunul puk mezi Halákovy betony – 1:0.

O dvě branky to bylo v polovině druhé třetiny, když Trevor Daley protančil s pukem na holi až do mezikruží. Posunul puk na levé křídlo, kde najíždějící Adam Burish pálil bez přípravy – 2:0.

Tříbrankové vedení se Dallas ujal v přesilovce po střele Ribeira a teči Robidase i Morrowa – 3:0.

Do konce druhé třetiny také Blues vstřelili gól, když po závaru našel volný kotouč nejdříve D'Agostini a poslal jej do odkryté brány – 3:1.

Druhou branku hostí vstřelil parádní trefou od modré Chris Stewart – 3:2, jenže to byl poslední puk, který za svá záda Kari propustil.